Ava Hazır Kamış Makine Set 009

Ava Hazır Kamış Makine Set 009, Genel Kullanıma uygun kaliteli kamış makine olta seti

445,90 TL

Ürün Kodu : set-010 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 16:00 dan önceki siparişiniz bugün kargoda!

Ava Hazır Kamış Makine Set 009, Genel Kullanıma uygun kaliteli kamış makine olta seti

İndirim

Ava Hazır Kamış Makine Set 009

SET İÇERİĞİ;

1. Okuma Carbonite 390cm 100-200gram Atarlı Teleskobik Olta Kamışı

390cm uzunluğunda, 100-200gram aksiyon, 370gram ağırlığında. Şimdi piyasanın en iyi teleskobik kamışlarını sunmaktan gurur duyuyoruz , En yüksek kalite karbon malzeme ,mükemmel tasarım ve işçilikle buluştu.Yemli avlar ve pek çok atçek avında kullanacağınız ince gövdeli ,tatlı sert aksiyona sahip kamışlar,en hafif balık vuruşlarını hissedebileceğiniz aksiyona sahip. Tüm bunların dışında mükemmel olan başka bir özellikte ürünlerdeki inanılmaz hafiflik.İnox halkalar tusluzu paslanmasına karşı oldukça dayanıklı oluşturuldu. Balık yakalamak hepimizin keyfi ,ancak doğru olan şu ki ,gerçekten hassas ,hafif kamışlar ,başka bir keyif veriyor , Okuma Carbonite kamışlar bu yaza damgasını vuracak,

2. Fladen Vantage 50FD Olta Makinesi ( Powerline Ultra Premium Monofilament Misina Sarılı)

50lik orta boy yemli av makarası 3+1 bilyalı,5.2:1 devirli,398 gram ağırlığında,kıyıdan ve tekneden yemli beklemeli avlar için kaliteli makina arayanlara. Kalitesi ve estetik yapısı ortada. En çok satanlar listesine girmeye aday. Sağlam yapı yumuşak aksiyon. Benzerlerine oranla 3 te 1 fiyata. Ön kalama delikli alüminyum kafa balans kol muhteşem özelliklerinden sadece bazıları. Misina Kapasitesi 0.40mm/210 Metre.

3. Öz-Ser Av Şapka HEDİYE..

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER
Kredi Kartı Ödeme