BlueBlue Bloowin 125mm F 14gr Slim Maket Balık

BlueBlue Bloowin 125mm F14gr Slim Maket Balık,Max 30-60 cm Dalar,3 adet 6 Numara iğne kullanılmıştır.

289,80 TL

Ürün Kodu : YTS-063 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Bloowin 125mm F14gr Slim Maket Balık,Max 30-60 cm Dalar,3 adet 6 Numara iğne kullanılmıştır.

Adet :
+
İndirim

BlueBlue Blooowin! 125F 14G Slim Maket Balık 125 mm Uzunluk 14 Gram Ağırlık Max 30-60 cm Dalar Yüzen tip maket serisi 3 adet 6 Numara iğne kullanılmıştır. Bir çok maket balıkta olmayan son teknoloji ile üretilmiş, içerisinde Tungsten malzemeden yapılmış 3 adet birbirinden bağımsız bilya bulunmaktadır. Bu bilyalar hem maketin agırlığında erim için hemde suyun içinde yüzerken çıkarttığı seslerle avcı balıkların ilgisini çekmektedir (tıpkı kefal balıklarının suyun yüzeyinde yemlenirken çıkarttığı sesler gibi). Kamış ile JERK akisyonu yaptığımızda (kamışı sarım yaparken 30 cm kadar kendimize doğru yaklaştırıp uzaklaştırmak) sahte suyun içinde S çizecektir yani bir sağa bir sola kaçacaktır. Spin avı balıkçılığı tabiri ile yarım SLALOM aksiyon yapacaktır. (zig-zag çizecektir)

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme