BlueBlue Bloowin 165mm 24 gr Slim Maket Balık

BlueBlue Bloowin 165mm 24 gr Slim Maket Balık,floating yüzen tip maket balık,slim yapısı ile predatör (avcı) balıkları cezbeder,blueblue kalitesiyle

299,00 TL

Ürün Kodu : YTS-061 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Bloowin 165mm 24 gr Slim Maket Balık,floating yüzen tip maket balık,slim yapısı ile predatör (avcı) balıkları cezbeder,blueblue kalitesiyle

Adet :
+
İndirim

165 mm Uzunluk 24 Gram Ağırlık Max 80 cm Dalar Yüzen tip maket serisi 3 adet 5 Numara iğne kullanılmıştır. Blooowin 156F kamış ile vereceğiniz aksiyona bağlı olarak tamamen sizin istediğiniz aksiyonda yüzmektedir. Bir çok maket balıkta olmayan son teknoloji ile üretilmiş, içerisinde Tungsten malzemeden yapılmış 3 adet birbirinden bağımsız bilya bulunmaktadır. Bu bilyalar hem maketin agırlığında erim için hemde suyun içinde yüzerken çıkarttığı seslerle avcı balıkların ilgisini çekmektedir (tıpkı kefal balıklarının suyun yüzeyinde yemlenirken çıkarttığı sesler gibi). Kamış ile JERK akisyonu yaptığımızda (kamışı sarım yaparken 30 cm kadar kendimize doğru yaklaştırıp uzaklaştırmak) sahte suyun içinde S çizecektir yani bir sağa bir sola kaçacaktır. Spin avı balıkçılığı tabiri ile yarım SLALOM aksiyon yapacaktır. (zig-zag çizecektir) Bu aksiyon suda nereye gideceğini bilmeyen paniğe kapılmış yavru balıkların yüzdükleri aksiyonu taklit eder ve panik yapmış bir balık herzaman avcı balıklar için cezbedici yemler olmuştur. Blooowin 165F slim modelinin düz sarımda kamış ile aksiyon vermeden yaptığı yüzüş aynı anda iki aksiyonu yapabilmektedir. Sarıma başladığımız andan itibaren Wobbling aksiyonu ve Rolling aksiyonu yaparak yüzmeye başlar Wobbling; kuyuruk kısmını sağa sola sallayarak yüzmek, Rolling ise sağa ve sola doğru devrilmek, diğer bir deyişle yan vermek anlamındadır. Blooowin 165F slim düz sarım sırasında hem kuyruk sallayarak hem de sağa sola yatarak yüzer, bu yüzme şekli en iştahsız balığı dahi kendine çeker. Genelde balıklar hasta veya yaralanmış şekilde ise veya ölmeye yakın can çekişir durumda ise; suyun üst kısımlarında bu şekilde sağa sola yatarak: yalpalayarak yüzerler. Bu yüzüş şekli avcı balığın iştahını kabartacaktır ve sahteye doğru atak yapmasını içgüdüsel olarak tetikleyecektir. Çünkü yaralı ve can çekişen balık en kolay yemdir. Bloowin 165F rüzgarın esim yönünden etkilenmeden Slim yapısı ve içindeki Tungsten bilyelerin verdiği ağırlık ile muhteşem ve yalpalamadan erim sağlamaktadır. En patlak havalarda kutudan çıkan ilk sahteniz olacağına eminiz. Mutlaka en az 1 adet edinin.

 

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme