BlueBlue Essnal Jig Yem 150gr

BlueBlue Essnal Jig Yem 150gr,slim yapıda long jig yem,blueblue kalitesiyle

639,12 TL ( %15 indirim ) 751,90 TL

Ürün Kodu : jig-213 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Essnal Jig Yem 150gr,slim yapıda long jig yem,blueblue kalitesiyle Sarım sırasında miminum su direnci Hızlı düşüş & Geniş açı sliding a

İndirim

Sarım sırasında miminum su direnci Hızlı düşüş & Geniş açı sliding aksiyon Shorejig avlarınızda ve jigging avlarınızda özellikle dikey kullanımda hızlı düşüş sağlayan ve geniş açılı yanlara doğru yalpalayarak inen jig modelidir. En ufak vurmada bile çok geniş açılı yalpa yapar. Özellikle iri lüferler için geliştririlmiştir. Kolon tip ince beden yapısı hızlı düşüş sağlar ve akıntılı ve derin zemin koşullarında bile zemine dokunuşunu net bir şekilde hissettirir. Düşük su direnci sayesinde derin mesafelerde ve kalın misinalar ile avlanmalarda dahi aksiyon alır, jerk kamış vuruşlarına tepkisiz kalmaz. Bu konforu seveceksiniz.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme