BlueBlue Metal Shalldus 6.7cm 45gr Kaşıklı Jig Yem

BlueBlue Metal Shalldus 6.7cm 45gr Kaşıklı Jig Yem,blueblue markasının hem kaşık hem jig aksiyonlu yeni çıkarmış olduğu kaşıklı jig yem serisi

578,77 TL ( %15 indirim ) 680,90 TL

Ürün Kodu : jig-211 Stok Durumu : 9

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Metal Shalldus 6.7cm 45gr Kaşıklı Jig Yem,blueblue markasının hem kaşık hem jig aksiyonlu yeni çıkarmış olduğu kaşıklı jig yem serisi

Adet :
+
İndirim

BlueBlue MetalShalldus 6.7 CM 45G Kaşıklı Jig Yem 07 Renk seçeneği glowdur. Kıyıdan veya tekneden avlanmak için tasarlanan MetalShalldus at-çek avlarınızda veya shorejig avlarınızda erim ve yüzüşündeki aksiyonu ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Torik, Akya, Kofana, Palamut, Baraküda ve hatta derin alanlarda levrek avlarında yüksek verim alacağınız bir jig yem modelidir. MetalShalldus kuyruğundaki kaşık kanadı sayesinde fırdöndü ile jige monte edilmiş İĞNESİZ olarak satışa sunulmaktadır videoda da göreceğiniz üzere (2:38-2:44) kanat kısmının en bulanık sularda dahi vibrasyon arttırıp ses dalgalarını daha uzaklara taşıyarak ve görünürlüğü (dikkat çekme) en üst düzeye çıkartarak tüm ilgiyi üzerine çekecektir.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme