BlueBlue Razamin 9cm 8gr Suni Balık

BlueBlue Razamin 9cm 8gr Suni Balık,Aksiyon esnasında yatay duruşu ile %100 gerçek balık görünümü

228,80 TL

Ürün Kodu : YTS-065 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Razamin 9cm 8gr Suni Balık,Aksiyon esnasında yatay duruşu ile %100 gerçek balık görünümü

Adet :
+
İndirim

MADE IN JAPAN Mikro dalgalar yaratan dikey ve doğrusal yüzüş aksiyonu (I-Shape) Aksiyon esnasında yatay duruşu ile %100 gerçek balık görünümü Etkileyici erim performansı BlueBLue ailesinin 2018 yeni serilerinden olan Razamin 90 serisi 6.5 gramlık hafif bir kurşun ile yapılan denemelerde etkileyici bir erim performansı sergiledi. Yüzey ile 10 cm derinlik arasında dalar mesafesine sahip olup, insan gözü ile seçilemeyecek derecede hafif ve seri wobbling aksiyon ile yüzer. Yeminizi yüzeyin hafif altından giden bir odun parçasına benzetebilirsiniz. Ama eğer birazcık sabırlı olursanız gerçeğin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Bir sahtenin yemlenen balıkları cezbetmesi için balığın bu sahteyi incelemesi ve ikna olup harekete geçmesi gerekiyor. İşte Razamin serisi bu süreyi balıklara tanıyor. Bu nedenle minik canlı yemler, solucan, kurt v.s. ile beslemekte olan balıkları bile o beslenme anında dahi cezbedebiliyor. Tecrübi bilgi : İçeriğindeki merkezi-hareketli özel magnet ağırlık sistemi mevucttur. Yeminizi attıktan sonra suya iner inmez kamışınızın ucunu bir kez yukarı kaldırıp ağırlığı geri alabilirsiniz. 9 cm boy 8 gram ağırlık 0-10 cm dalar mesafesi 2 adet 8 numara iğne

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme