BlueBlue Shalldus 7.5cm 20gr Kaşıklı Suni Balık

BlueBlue Shalldus 7.5cm 20gr Kaşıklı Suni Balık,Kaşık ile vibrasyon ve mini silüet ile karşı konulamaz ikna kabiliyeti

237,20 TL

Ürün Kodu : YTS-064 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Shalldus 7.5cm 20gr Kaşıklı Suni Balık,Kaşık ile vibrasyon ve mini silüet ile karşı konulamaz ikna kabiliyeti

Adet :
+
İndirim

MADE IN JAPAN Kaşık ile vibrasyon ve mini silüet ile karşı konulamaz ikna kabiliyeti Shalldus serisi sığ sularda kaşık hünerini pratiğe dönüştürmektedir. Sahte gövdesinin yanları düz olarak dizany edilmiş ve sarım sırasında daha fazla yukarı çıkmasına olanak sağlanmıştır. Karın bölgesi akıntı direncini minimum düzeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca su içinde hareketlenmelerine de direnç oluşturmaması ve sahtenin rahatlıkla aksiyon alabilmesi mümkün kılınmıştır. Hafif sarımda bile kolaylıkla yüzeye çıkar. Kaşıklı olmasına rağmen erim performansı çok iyidir. Yüzeyin hemen altında sığ yüzücü olarak çalışır. Sarım öncesi duraklamalar ile daha derin mesafade de yüzdürülmesi mümkündür. 7.5 cm boy 18 gram ağırlık 30 cm dalar 2 adet 6 numara iğne

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme