BlueBlue Snecon 130mm S 23gr Maket Balık

BlueBlue Snecon 130mm S 23gr Maket Balık, S tipi aksiyonu ile sığı sularda cezbediciliği fazladır.

331,50 TL

Ürün Kodu : dts-047 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Snecon 130mm S 23gr Maket Balık, S tipi aksiyonu ile sığı sularda cezbediciliği fazladır.

Adet :
+
İndirim

Snecon 130S, ani ve sert S tipi aksiyonu ile sığı sularda cezbediciliği fazladır. Batan tip yapısıyla maksimum 20cm derinliğe dalar. 13cm uzunluk ve 23Gr ağırlığa sahip olan Snecon 130S'de 3 numara iğne kullanılmıştır. Snecon slalom aksiyon alarak yüzen (sağa sola zikzak çizerek kaçan) yüzüşe sahiptir. Bu yüzüş şekli: kovalandığını anlayan balığın panik yaparak ne tarafa gideceğini şaşırmış yem olmaktan kaçmaya çalışan balık yüzüşüdür. Avcı balık için paniğe kapılmış yavru balıklar her zaman kolay lokmadır ve kaçan bir yeme saldırı içgüdüsü ile daha istekle hamle yapar. Snecon slalom aksiyonu ile avcı balıkların kendine saldırmasını sağlayan özellikle sığ sularda avlanan balıkçılar için tam aranılan bir maket yem türüdür. Hemen hemen silindirik gövdeye sahip yapısı ile ve sahip olduğu ağırlığı ile en patlak havalarda dahi erim konusunda rüzgarı delerek hava ile sürtünmeyi minimuma indirerek yüksek mesafelerde atış imkanı sağlayan Snecon, levrek ve lüfer avlarınızda vazgeçilmez sahteniz olacaktır.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme