Crony Galaxy G-S802MH 243 cm 15-45 gr Spin Kamış

Crony Galaxy G-S802M 243 cm 15-45 gr Spin Kamış, karbon gövde

607,10 TL

Ürün Kodu : SPK-002 Stok Durumu : 9

Kargoya Veriliş Süresi : 16:00 dan önceki siparişiniz bugün kargoda!

Crony Galaxy Serisi SK kore karbon gövde, sea guide misina kılavuzları ile donatılmıştır, spin avlarına özel üretilmiştir

Adet :
+
İndirim

Çin in en iyi kamış üreticilerinden olan Crony Markası 1998 yılından bu zamana kadar olta kamışı üretmektedir, Geleneksel Çin balıkçılık fuarı China Fish fuarında kamış kategorisinde 7 defa ödül almış bir markadır.Avrupa nın birçok ülkesinde aktif olarak kullanılan Crony olta kamışları av konforu, estetik tasarımı ve eşsiz işçilik kalitesi ile siz değerli balık avcılarının kullanımına sunuyoruz.
 

Crony Ocean System Galaxy G-S802MH 243 cm uzunluğunda 2 parça, 15-45 gram aksiyon, 184 gram ağırlığında, % 90 yoğun SK kore karbon, Sea Guide paslanmaya karşı dayanıklı misina kılavuzları, kavraması kolay eva sap bölümü. Sadece sap bölümü kamışı güçlendirmek için fiber karışımdan üretilmiştir. 420D Lüx kırmızı renk taşıma çantası ile birlikte.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme