DAM Quick 4 8000 FD Olta Makinesi

6+1 su geçirmez paslanmaz bilyalı rulmanlar, Su geçirmez karbon çekiş sistemi

804,42 TL

Ürün Kodu : ogm-193 Stok Durumu : 5

Kargoya Veriliş Süresi : 16:00 dan önceki siparişiniz bugün kargoda!

Quick ® 4 Serisi, Quick® programının tamamında yeni bir gelişmedir. Almanya da tasarlandı, üretiminde sadece en iyi parçalar kullanıldı.

Adet :
+
İndirim

80lik büyük boy işçi makara, 6+1 bilyalı, önden kalama, alüminyum makara, 5.1:1 devir oranı, 584 gram ağırlığında, 0.45mm/390metre misina kapasiteli, 17kg drag gücü
 

Quick ® 4 Serisi, Quick® programının tamamında yeni bir gelişmedir. Almanya da tasarlandı, üretiminde sadece en iyi parçalar kullanıldı. Küçük makineler (light spinning), Baitrunner makineleri tuzlu su ve diğer sert avcılık türleri için daha büyük boy makineler geniş ürün seçenekleri arasında yerini aldı. En sert balıklara direnecek kadar güçlü. Süper pürüzsüz çekiş sistemi, güçlü ve güvenilir çark yapısıyla maceraya atılmak için hazır. 1000 - 9000 boy aralığında satışa sunuldu, ayrıca dar makaralı özel boy 4000 Method Feeder koleksiyonda yerini aldı.
 

6 + 1 su geçirmez paslanmaz bilyalı rulmanlar
 

Su geçirmez karbon çekiş sistemi
 

EVA kolu topuzu
 

Tırtıllı makara
 

Hafif grafit rotor ve gövde
 

Bükülmez makine teli
 

Çift eloksal makara

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme