Gelibolu Sahtesi Model HP

Gelibolu Sahtesi, ortalama 90 mm uzunluğunda 20 gram ağırlığında su üstü kandırıcı

25,00 TL

Ürün Kodu : ges-001 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 16:00 dan önceki siparişiniz bugün kargoda!

Gelibolu Sahtesi model serisi slim yapısı sayesinde uzun mesafeli atış imkanı sağlamaktadır, birçok predatör balığın avlarında yüksek performansa sahiptir

İndirim

Boyları ortalama 8-11 Cm

Ortalama ağırlığı 17-20 Gram

Model:HP (Holo Pearl)

Gelibolu da  imal edilen el yapımı GELİBOLU SAHTESİ (GES) At-Çek avında sınıfında en iyi performansa sahip su üstü maket balıklarının her zaman bir adım önündedir.

Hologramlı yüzey, su üstünde bulunan sahtenin yüzeyden aşağıya indiği anda yansıttığı parlaklık sayesinde balığın ilgisini çeken bir özellik olarak bu sahteye eklenmiştir ve kapalı havalarda kullanılması tavsiye edilir.

Gelibolu Sahtesi, Kofana, Lüfer, Levrek, İspendek, Melanur ve Zargana avlarında en iyi performans, el yapımı gelibolu sahtesi her oltacının çantasında olmalı.

Gelibolu Sahtesi (GES) Kullanım Videosu

Gelibolu Sahtesi (GES)

Üç bileşenli polyester,sertleştirici ve hızlandırıcıdan oluşan, içerisine farklı malzemelerden imal edilmiş balık figürü yerleştirilerek tamamı el işçiliği ile üretilmiş; su üstü kandırıcıların işlevlerinin (wobbler,popper ve gagasız)tek bir kandırıcıda oluşması düşüncesi ile yıllar süren denemeler neticesinde firmamız tarafından oltacıların kullanımına sunulan özellikle predatör balıklar için dizayn edilmiş bir kandırıcıdır.Hidrodinamik yapısıyla wtd aksiyonu ile levrek başta olmak üzere lüfer, kofana, palamut, torik, baraküda, melanur, zargana, sinarit, sarıgöz gibi predatör balıkların avlanmasında kullanılmaktadır.Kıyı avcılığında at-çek yöntemi ile performansı tartışılmayan Gelibolu Sahtesi.Firmamız garantisi ve marka tescili ile orijinallerinin tedarik edile bilineceği tek adres ÖZ-SER AV dır.

Piyasada verniğe batırılarak parlaklık kazandırılan,bağlantı tellerinde krom malzeme kullanılmayan Gelibolu Sahtesi ismini kullanarak firmamızı taklit eden bir çok kişi ve kuruluşlar mevcuttur www.geliboluoltacilari.com adresinde Gelibolu Sahtesi ile ilgili imalat,kullanım ve av videoları mevcut olup amatör oltacıların çantasında bulunması gereken mükemmel bir kandırıcıdır.

Gelibolu Sahtesi ; renk sıkalası,model çeşitliliği ve son günlerde maket balık kaplamaları ile yeni bir boyut kazanarak 3-D görüntü ile beraber sesli bir su üstü kandırıcı olarak imalatına sınırlı sayıda başlanmıştır. 18-50 gr. Ağırlıklarda imal edilen Gelibolu Sahtesi av performansı tartışılmayan tek üründür.

Misafir26/11/2018

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir14/10/2016

Bu ürünü kullandım ve 1 puan verdim.

Misafir23/01/2015

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir23/01/2015

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir21/01/2015

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir02/12/2014

Bu ürünü kullandım ve 2 puan verdim.

Misafir17/02/2014

Bu ürünü kullandım ve 1 puan verdim.

Misafir23/12/2013

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir16/10/2013

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme