Okuma Salina Sea Spin 2,40 Metre 10-40gr Spin (At-Çek) Kamış

Okuma Salina Sea Spin 240 cm 10-40 gr atarlı karbon gövde 2 parçalı spin kamış

379,62 TL

Ürün Kodu : oku-002 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 16:00 dan önceki siparişiniz bugün kargoda!

240 cm boy 120 cm kapalı boy 10-40 gr atarlı 2 parçalı karbon gövde kavraması kolay eva sap Fuji gold paslanmaz misina kılavuzları

İndirim

240cm uzunluğunda,120cm kapalı boy,2 parçalı

10-40gr atarlı 

Kaliteli kavraması kolay eva sap

Suni yemlerinize rahatlıkla aksiyon vermenizi sağlayan karbon malzeme gövde

180gr ağırlığında.

Paslanmaz Sarı misina kılavuzları

At-çek(Spin) avcılığına uygun okuma kalitesinde Spin kamış.

Salin Sea Spin Kamış Serisi

Tuzlu su balıkçılığında kullanılan Salina spin (at-çek) makineler ile elde ettiğimiz büyük başarı bizi bu mükemmel olta kamışı serisin geliştirilmeye götürmüştür. Denizde misinayı makaraya sarmak ve yemi uzak mesafeler atmak için özel olarak tasarlanan dayanıklı ve duyarlı karbon yüzey mükemmel bir hassasiyete sahiptir. Olta kamışı bükülmeye karşı dayanıklı tuzlu su sınıfı kılavuzlara ve Fuji altın sarısı etiket başlıkları bulunan, isteğe göre özel olarak tornada işlenen bir karbon makine yuvasına sahiptir.

SALİNA SEA SPİN KAMIŞLARI FARKLI KILAN ÖZELLİKLER

  • Salina Spin kamışlarda Okuma ya özgü 36 ts karbon kullanılmıştır.Bu çok yüksek kalite karbona bu fiyattaki ürünlerde raslamak pek mümkün değildir.
  • Salina Spin kamışlarda tüm halkalar FUJİ GOLD serisidir.Bu seri halkalar FUJİ markasının kendi içerisinde bile en üst seviyeleri temsil etmektedir.FUJİ halkalar paslanmazdır ve örgü iplerinizin yaratacağı sürtünmelere karşı dayanıklıdır.
  • Salina Spin parça birleştirme başarısı.Günümüzün kamış teknolojisinde gerek teleskobik kamışlarda gerekse parçalı kamışlarda parçaların birleştiği yerlerdeki işçilik hem dayanıklılık hem de aksiyon kalitesi açısından çok önemlidir.Salina da iki parçanın birleştiği yerde mükemmel bir Okuma işçiliği görürsünüz.
  • Salina Spin kamışlarda makinenin takıldığı bölümde ve sapın üzerideki süngerlerde kaliteden taviz verilmemiş ve çok kaliteli malzemeler kullanılmıştır.
  • Salina spin kamışlarda profesyonel spin avcılarını bile tatmin edecek derecede tatlı sert bir aksiyon vardır.Spin kamışlardaki sertlik derecesi mutlaka atılan sahtenin ağırlığı ilede ilişkilidir.Ancak genede usta gözüyle lastik gibi çok esnek kamışlar makbul değildir.Salina nın 10 -40 atara uygun gergin yapısı ,oltanın ucundaki sahtenize en iyi aksiyonu vermenize yardımcı olacaktır.
Misafir07/06/2012

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme