Savage Gear Sandeel Surf Walker 155 mm 17 gr

Savage Gear Sandeel Surf Walker 155 mm 17 gr, Güçlü Sert ABS Gövde

63,30 TL

Ürün Kodu : susy-002 Stok Durumu : 5

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Gerçek bir kum balığının üç boyutlu taranması ile üretilmiştir. Uzun ince Güçlü Sert ABS gövde, çekip bırakıldığında inanılmaz yan aksiyona ve düz çekildiğinde şaşırtıcı ince S kavis aksiyonuna sahiptir.

Adet :
+
İndirim

Gerçek bir kum balığının üç boyutlu taranması ile üretilmiştir. Uzun ince Güçlü Sert ABS gövde, çekip bırakıldığında inanılmaz yan aksiyona ve düz çekildiğinde şaşırtıcı ince S kavis aksiyonuna sahiptir. Yüzen versiyonda yatay denge vardır. Döndürme durdurulunca kafayı hafiften yukarıda tutarak en mükemmel yaralı balık profilini oluşturur. Uzun atış tasarımı sessizdir, en temkinli avcı balıklar için muhteşem bir su üstü sahte balıktır. Batan versiyonu, surf ve daha zorlu koşullar için uzun mesafeli atış amaçlı üretilmiştir ve arka haznede gürültülü bir tıngırtı çıkarır. Çekerken dümdüz yüzeye çıkar ve mükemmel parlama, sıçratma ve sesli tıngırtı sesi ile kolayca hareket eder.
 

Sandeel Surf Walker Suni Yemlere ait özellikler;

Üç boyutlu taranmış ayrıntılar

Çoklu hareket tarzları

Yüzen, sessiz versiyon

Batan, gürültülü versiyon

Uzun atış tasarımı

Ultra keskin ST46 üçlü iğne 155mm #4. 180mm #2

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme