Savage gear Surf Walker 155 mm 23 gr Sinking Suni Yem

Gerçek bir yılan balığının mükemmel 3D taramasına dayanır. Uzun ince güçlü sert ABS gövde

67,13 TL

Ürün Kodu : susy-028 Stok Durumu : 5

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Gerçek bir yılan balığının mükemmel 3D taramasına dayanır. Uzun ince güçlü sert ABS gövdesi, seğirtilmesi halinde en inanılmaz yanal harekete aksiyon ve düz geri çekiş esanında ince bir S-curve (S yaparak) aksiyonuna sahiptir.

Adet :
+
İndirim

Gerçek bir yılan balığının mükemmel 3D taramasına dayanır. Uzun ince güçlü sert ABS gövdesi, seğirtilmesi halinde en inanılmaz yanal harekete aksiyon ve düz geri çekiş esanında ince bir S-curve (S yaparak) aksiyonuna sahiptir. Batan versiyonu surf ve zorlu koşullarda uzun mesafe atış için yapıldı ve arka odasında gürültülü bir çıngırak vardır. Çekildiğinde doğrudan yüzeye gelecek, büyük parlama ve sıçrama ile yanal yüzecek, gürültülü tıklama (clicking) sesi çıkaracaktır.
 

Balıkçılık yöntemi: orta hız çekildiğinde sahte hızlı ve keskin yanal aksiyon gerçekleştirecek. Kamış ucu ile yüksek ve hızlı çekiş halinde, sahte atlama aksiyonu yapacak, tıpkı av olan balıklar gibi.
 

3D taranan detaylar
 

Çoklu aksiyon stilleri
 

Dahili çıngırak
 

Uzun atışa uygun tasarım
 

Ultra keskin ST46 üçlü iğneler
 

İğne boyları: 125mm # 8 ST46 UAR 155mm #4 ST46 UAR 180mm #2 ST46 uar 210mm #1/0 ST46 UAR

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme