Hoşgeldiniz,

Bize Ulaşın : 0543 295 97 95 - 0544 422 49 67
Ürünler

Sepetiniz

  Boş

Stroft GTP Typ R 0.18 mm 25 Metre Gri Örgü Misina

Havale İle : 59,76 TL
Kredi Kartı : 62,90 TL

ÜRÜN TANIM :

Stroft GTP Typ R 0.18 mm 25 Metre Gri Örgü Misina, Alman teknolojisi

Ürün Kodu : ipm-012

Stok Durumu : 5 adet var.

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Adet :

0.18 mm kalınlığında 5,50 kg çeker 25 metre

Şu ana kadar bu incelikte olmasına rağmen bu kadar sık ve düzgün sarıma sahip bir örgü misina üretilemedi. Ne zaman teşebbüs edilmişse de etkisiz sarımla sonuçlanmıştır. Fakat yeni UHMWPE fiberleri ile Stroft bunu başardı.Angel Ruten dergisinin düzenlemiş olduğu misina yarışmasında Stroft GTP Type R serisi dünyanın en iyi örgü misinası seçilmiştir.. Dünyanın en yumaşak ve en güçlü Peak-Dyneema fiberlerinden üretilmiştir.
 

R01 - R06 versiyonları GTP Type R ailesinin son bireyleri. Yaklaşık kalınlıklar 0,07 - 0,13 MM ve 1,5 - 4,0 kilogram mukavemete sahip. Şu ana kadar bu incelikte olmasına rağmen bu kadar sık ve düzgün sarıma sahip bir örgü misina üretilemedi. Ne zaman teşebbüs edilmişse de etkisiz sarımla sonuçlanmıştır. Fakat yeni UHMWPE fiberleri ile Stroft bunu başardı. Bu nedenle eşsiz ve benzersiz bir seridir.

Type R çok özel bir sarım sürecinden geçmektedir. Özel sarım sürecine bir örnek verecek olursak Type R12 300X8=2400 adet fiberin sarımı ile üretilmektedir. Sadece hayal edin, 2400 adet fiber sarılarak 0,55 mm olan R12 Type R versiyonu üretilmektedir. İşte Stroft markasını diğer markalardan ayıran ve özel bir yerde olmasını sağlayan gizli gerçekler!!

Bu özel sarım sürecinin sonunda misina yüzeyinde bir ok ucu şeklinde çukurcuklar oluşmaktadır. Bu "çukurcuklar" atım sırasında mini hava türbülansları oluşturur ve hava direncini olağaüstü şekilde düşürür ve daha uzun atım imkanı sunar. Gözünüzde canlandırmanız için şöyle söyleyebiliriz, golf topu üzerindeki çukurcuklar da aynı işlevi görmektedir. Bunlar hayal değil!! Stroft Type R serisinin gerçekleri..
 

Bu zorlu ve özel üretim sürecinin performans ile beraber maliyetleri de arttırdığı bir gerçek. Bir Alman dergisinin (Angel Ruten) düzenlemiş olduğu misina yarışmasında Stroft GTP Type R serisi dünyanın en iyi örgü misinası seçilmiş olup, derginin ilgili yarışma haberinde GTP Type R serisine piyasanın "Porsche" benzetmesi yapılmıştır. Bu olay GTP Type R serisinin fiyat ve performası hakkında yeterince açık bir ipucu diye düşünüyoruz.

Etiketler : Misina  İp Misina  Gri Misina  Örgü Misina  


Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.


BANKA KART TÜRÜ TAKSİT TUTAR TOPLAM
PAYU Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 4 Taksit415,73 TL62,90 TL
PAYU Tüm Kredi Kartlarına Vade Farkına 9 Taksit96,99 TL62,90 TL