BlueBlue SeaRide Long Jig Yem 125 Gram

BlueBlue SeaRide Long Jig Yem 125 Gram,bluelbue kalitesinde tekneden dikey veya kıyıdan yatay olarak kullanabileceğiniz jig yem serisi

468,18 TL ( %15 indirim ) 550,80 TL

Ürün Kodu : jig233 Stok Durumu : 30

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue SeaRide Long Jig Yem 125 Gram,bluelbue kalitesinde tekneden dikey veya kıyıdan yatay olarak kullanabileceğiniz jig yem serisi

Adet :
+
İndirim

MADE IN JAPAN

 

Fırlatılmış bir mızrak misali ve sağa-sola devrilerek ve yalpalayarak (rolling) düşüş/dalış olarak tarif edebileceğimiz iki farklı kendine has aksiyon tarzına sahiptir. Stabil ve sabit bir hızda SeaRide Long fırlatılmış bir mızrak veya dart oku misali bir yandan bir yana yalpalar. Hemen ardından aksiyonsuz kalarak rolling şekilde aksiyona geçiş yapmış olursunuz. Monoton bir şekilde sarım yaparsanız SeaRide Long kafa sallayarak ve rolling tarzda aksiyon ile ışık çakarak/parıldayarak bir maket balık gibi yüzerek gelir.

 

Yumuşak bir kamış kullanın, SeaRide Long jig yeminizin yatay olarak yüzmesine izin verin. Hızlı akıntılarda SeaRide Long suya temas ettiğinde misinanızı gerin. Bu hareketiniz Jig yeminizin istikrarlı ve stabil bir halde ve etkin ve efektif olarak dalmasını sağlayacaktır.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER
Kredi Kartı Ödeme