Little Jack New Sayoris 155mm 19gr Suni Yem

Little Jack New Sayoris 155mm 19gr Suni Yem Little Jack New Sayoris 155mm

741,10 TL

Ürün Kodu : dts085 Stok Durumu : 250

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Little Jack New Sayoris 155mm 19gr Suni Yem Little Jack New Sayoris 155mm 19gr Suni Yem Gerçekçi görünümü korurken, her bölüm balık tutma son

Adet :
+
İndirim
Gerçekçi görünümü korurken, her bölüm balık tutma sonuçlarını iyileştirecek şekilde ayarlandı. Temel vücut şekli aynı kalıyor, daha gerçekçiliğin peşindeyiz. Denge, özel şekilli ağırlığın yeniden tasarlanmasıyla ayarlandı. Doğal yuvarlanma hareketi iyileştirildi.  
İki gövde boyutu: 135mm ve 155mm Seride iki boyut bulunmaktadır: Ortodoks boyut olan 135 mm ve körfez dışındaki bölgelerdeki mavi balıkları hedef alan 155 mm.
Normal ağırlık modeli ve ağır ağırlık modeli Ürün yelpazesi, daha geniş bir yelpazedeki durumlara uyum sağlamak için normal ağırlıkta bir model ve ağır bir model içerir. Ayrıca farklı düşme hızlarıyla ölü yavaş hareketi de destekler.
Rulolara dayalı eylemler İz çizgisi nettir ve aydınlık ve karanlık alanları güvenilir bir şekilde yakalayabilirsiniz. Ayrıca yemi çok farklı derinliklerde kullanabilirsiniz ve suyun yüzeyinden dibine kadar kullanılabilecek yüksek düzeyde çok yönlülüğe sahiptir.
Doğal bir hareket yaratan orijinal yüzgeçler Arka üst kısma eklenen kanatçıklar, su altı duruşunu stabilize ederek daha da doğal bir yuvarlanma hareketi oluşturulmasını mümkün kılıyor.
Tiz kancası için BKK kancası kullanılır Penetrasyon ve gücüyle tanınan bir BKK kancasını benimsedik

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme