Lucky John Lugworm Kokulu Lrf Silikon Yem 11.5 cm 15P

Lucky John Lugworm Kokulu Lrf Silikon Yem 11.5 cm 15P, lucky john kalitesinde lrf avlarınızda fark yaratabileceğiniz kendi özel esanslı kokusu ile lrf suni yem serisi

90,50 TL

Ürün Kodu : LSY-093 Stok Durumu : 49

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

Lucky John Lugworm Kokulu Lrf Silikon Yem 11.5 cm 15P, lucky john kalitesinde lrf avlarınızda fark yaratabileceğiniz kendi özel esanslı kokusu ile lrf suni yem serisiLucky john kokulu yem UV, Glow ve düz olarak üç farklı özellikte 2 ayrı kokuda üretilen 4 boy ve 2 farklı kalınlıkta 5 ayrı renk ile

Adet :
+
İndirim

Lucky john kokulu yem UV, Glow ve düz olarak üç farklı özellikte 2 ayrı kokuda üretilen 4 boy ve 2 farklı kalınlıkta 5 ayrı renk ile sizlerle. Lucky john kokulu kurtlar SANDWORM ve LUGWORM modelleri koku olarak birbirinden ayrılmış durumdadır. SANDWORM Ahududu atraktörlü esansı ile silikon kurtçuğun içine üretim sırasında işlenmiş olup, extra olarak da Aynı atraktör sıvı biçimde paket içerisinde bulunmaktadır. LUGWORM Kalamar atraktörlü esansı ile silikon kurtçuğun içine üretim sırasında işlenmiş olup, extra olarak da Aynı atraktör sıvı biçimde paket içerisinde bulunmaktadır. Silikonların içerisine hamuru üretilirken enjekte edilen atraktörler (kokulu sıvı) balıkların iğneye denk gelmeyen ısırıklarındaki alacağı kokuyu, tadı ve lezzeti avlanma içgüdülerini tetikleyerek, silikona daha saldırgan bir tavır sergilemelerini sağlamaktadır. Üretim sırasında işlenmiş sıvının bir diğer özelliği ise paketinde veya herhangibi bir kutuda sıvısız kaldığında kokusunda bozulma veya azalma, silikonun yumuşak yapısında bozulma veya kuruma gibi bir problem yaratmamasıdır. Firma olarak teaser (testır) arkadaşlarımızın yaptıkları testlerinde sıvısız kabın içerisinde 5 farklı renk silikonun ilk günkü gibi 8 ay boyunca durduğu ve herhangibi bir deforme yaşanmadığı gözlemlenmiştir.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme