Lucky John Maggot Silikon Kurtçuk 1.2 cm 30 Adet Silikon Yem Beyaz Renk

Lucky John Maggot Silikon Kurtçuk 1.2 cm 30 Adet Silikon Yem Beyaz Renk

41,60 TL

Ürün Kodu : LSY-095 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

Lucky John Maggot Silikon Kurtçuk 1.2 cm 30 Adet Silikon Yem Beyaz Renk 30 Adet Şamandıralı veya yemli dip takımlarında kullanabileceğiniz tatlı

Adet :
+
İndirim

30 Adet Şamandıralı veya yemli dip takımlarında kullanabileceğiniz tatlısuda kurtçuk ile beslenen alabalık, perch, kadife, akbalık, gökçenez, mirena gibi balıklarda etkili bir yemdir. Gerçek kurtçuk ile kıyaslandığında bir çok avantaja sahip Daha fazla cezbedici aksiyon Düşük sıcaklıklarda dahi donmaz İğnede daha uzun süre kalır Sınırsız raf ömrü ile her daim kullanıma hazır Dayanıklı ve formulü Lucky John da saklı tat ve koku içeren materyalden imal edilmiştir. Bu tatlı ve aromatik özel formül sadece yem yüzeyine yedirilmiyor aynı zamanda hammaddeye de karıştırılıyor. S T Inside Formula olarak adalandırılan bu özel formülün %65 i yemin iç kısmına üretilirken yerleştiriliyor, kalan %35 ise paketleme öncesi yapılan özel süreçlerde yeme ekleniyor. Bu formülün içeriği sayesinde Yenilebilir Kauçuk olarak adlandırabileceğimiz materyel oluşuyor ve uzun süre bu aromatik yapı canlı kalıyor.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme