Lucky John Turuncu Silikon Somon Havyarı 4.5 mm 70 Adet

Lucky John Turuncu Silikon Somon Havyarı 4.5 mm 70 Adet 4.5 cm  70 adet

63,50 TL

Ürün Kodu : LSY-094 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

Lucky John Turuncu Silikon Somon Havyarı 4.5 mm 70 Adet 4.5 cm  70 adet  plastik kutulu Alabalık avlarında kullanabileceğiniz Somon yumurtası Tr

Adet :
+
İndirim

4.5 cm  70 adet  plastik kutulu Alabalık avlarında kullanabileceğiniz Somon yumurtası Trout Roe tam anlamıyla koku ve tat ile zenginleştirilmiş Alabalık yumurtası imitasyonudur. Yalnız kullanılabileceği gibi doğal yemler (Natural Baits) ile de kullanılabilir. Dişli ve dişsiz balık türü avlarına uygundur. Bir kaşığın üçlü iğnesine takılarak cezbedici bir sonuç sağlanabilir. Dayanıklı ve formulü Lucky John da saklı tat ve koku içeren materyalden imal edilmiştir. Bu tatlı ve aromatik özel formül sadece yem yüzeyine yedirilmiyor aynı zamanda hammaddeye de karıştırılıyor. S T Inside Formula olarak adalandırılan bu özel formülün %65 i yemin iç kısmına üretilirken yerleştiriliyor, kalan %35 ise paketleme öncesi yapılan özel süreçlerde yeme ekleniyor. Bu formülün içeriği sayesinde Yenilebilir Kauçuk olarak adlandırabileceğimiz materyel oluşuyor ve uzun süre bu aromatik yapı canlı kalıyor.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme