Savage Gear Sandeel 20 cm 265 gr 2+1 Suni Yem

Bu benzersiz sahte yem gerçek yılan balığı taklidir. 20 cm uzunluk 265 gr ağırlık

317,14 TL ( %15 indirim ) 373,10 TL

Ürün Kodu : syy131 Stok Durumu : 30

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Sandeel birçok saldırgan balık için sevilen bir atıştırmalıktır. Yumuşak gövdeli bu sahte en fantastik yüzme aksiyonuna sahiptir.

Adet :
+
İndirim

20 cm 265 gram 2+1 suni yem

Bu benzersiz sahte yem gerçek yılan balığı taklidir. Sandeel birçok saldırgan balık için sevilen bir atıştırmalıktır. Yumuşak gövdeli bu sahte en fantastik yüzme aksiyonuna sahiptir. Sandeel, Savage Gear ın ilk %100 tuzlu su sahtesi. Esas olarak dikey balıkçılık için tasarlandı, ama aynı zamanda swimbaits olarak ve hatta trolling için ölümcül olduğunu kanıtladı. Yüzme aksiyonu çok gerçekçi, gördüğünüze inanamayacaksınız! En üst kalite Japon karbon çelik tuzlu su iğneleri. Büyük yırtıcıların acımasız saldırılarına dayanır. Mükemmel Lahos. Trança. Kuzu. Paket İçerik Adetleri: 2 Gövde ve 1 Kafa

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme