2007 yılında kurulan firmamız kara ve balık avı ile kamp malzemeleri satışı yapmaktadır. 2011 yılı sonlarına doğru aktif hale getirdiğimiz e-ticaret sistemimiz üzerinden de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Sanal mağazamızda %90 oranında stoklu ürünlerin satışını yapıyoruz. Önceliğimiz hızlı hizmet ve doğru ürünler olduğu için bu fikrin daha doğru olduğunu düşündük. Bu aynı zamanda bize müşteri memnuniyeti olarak geri dönmekte ve zamana yaydığımız büyüme hedeflerimiz içinde doğru adımlar atmamızı sağlamakta.

 

Satmakta olduğumuz ürünler sadece av ve kamp malzemeleri odaklıdır. Kimi zaman küçük miktarlarda yaptığımız ithalatların satışını yapıyoruz. Genel olarak ürün çeşitlerimiz şu şekilde :

 

- Kamış - Makara Setler

- Olta Kamışları

- Olta Makaraları

- Misinalar

- İğneler

- Suni Balıklar

- Silikon Yemler

- Kaşıklar

- Organik Balık Yemleri

- Oltacının Takım Çantası

- Av Donanım

- Hazır Olta Takımları

- Dalış Malzemeleri

- Kamp Malzemeleri

 

Toplamda, opsiyonları ile birlikte 10.000 adetten fazla ürün sunumu yaptığımız sanal mağazamızda güvenliği ön planda tutarak sağladığımız bonus anlaşmalı ortak ödeme sayfası ödeme sistemi hizmeti verdik ver vermeye devam ediyoruz.Kullandığımız yazılım büyük oranda sektörümüz ve firmamıza özel olarak geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediyor.Kolay paneli, en az imkanlarda bile hızlı çalışabilmesi ve diğer yazılımlarda opsiyon olarak sunulan geliştirmelerin standart olarak kurulu olması gibi etkenlerden ötürü bu yazılımı kullanmayı tercih ediyoruz.

 

Firmamızın ticari altyapısını oluşturan temel taşlarından bir tanesi doğru kişi veya kurumlarla uzun vadeli olarak çalışmaktır. Bu çerçevede seçimlerimizi doğru  yaptığımıza inancımız tamdır.

 

 

Öz-Ser Av hiçbir zaman balık av klasını ön plana çıkartmayan fakat gerçekleştirdiği kıyı ve tekne avları ile balık avcılarının adeta bilgi,taktik ve teknik danışmanı olan Turgay SEZGİN, Sercan Sezgin  ve Kerim BOZAN’ın fikir ve düşünceleri ile kurulmuştur.Dürüst ve kaliteli çalışanları ile amatör oltacılar ve dalgıçlara hizmet etmek için tüm gayretimiz ile sizlerleyiz.Müşteri memnuniyeti kazancımızdır,siz varsanız bizde varız.

 

Saygılarımızla

Kredi Kartı Ödeme