MÜŞTERİLERİMİZDEN

SAROSTA TEKNEYLE BALIK AVI

Şimdiye kadar sitemizden alışveriş yaparak tekneyle balık avı turuna katılmaya hak kazanan müşterilerimizin avlarıyla ilgili detayları burada paylaşıyoruz.

Fatih Çolak dostumuzla yapmış olduğumuz tekneyle yemli mercan avı ile ilgili resimler :

 

 

Güzel ve heyecanlı bir gün geçirdik. Sarosta ilk balık avımdı ve beklediğimden de iyi geçti. Öz-Ser Av malzemeleri çalışanlarına ve Turgay Kaptana teşekkürler.

Fatih ÇOLAK

 

 

Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı
Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı  

 

Oğlumla beraber çıkmış olduğum bu balık avı için Turgay SEZGİN´e çok teşekkür ederim. Güzel bir gün oldu, en kısa zamanda tekrarlamak dileğiyle.

Muzaffer

 

 

Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı
Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı  

 

Öncelikle bana Saroz da Turgay Sezgin abi ile muhteşem bir av günü yaşama fırsatı verdikleri için Öz-Ser av malzemelerine çok teşekkür ederim. Böyle bir organizasyon fikri ancak işini en iyi şekilde yapan ve işinde en iyisi olanlara aittir. Amatör balıkçılığı yaşayıp müşterilerine de yaşatan bu firmayı tekrar kutlar başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Öz-Ser av malzemeleri Özkan ve Sercan a  ve tabiki sayın abim Turgay Sezgin e çok ama çok teşekkür eder , en kısa zamanda görüşmek dileğiyle..

Müjdat UYSALCAN

 

 

Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı Saroste tekneyle balık avı

 

Tarih : 24 Mart 2013
Efe Bey ile gerçekleştirmiş olduğumuz tekne avı ile ilgili resimler. Umuyoruz Efe Bey iyi vakit geçirmiştir ve tekrar benzer avlarda birlikte olabiliriz.

 

EFE Bey

 

 

Kredi Kartı Ödeme