Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri ve Politikası


ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir ozserav.com ile ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için gerekli izinler sağlandıktan sonra kullanabilir. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@ozserav.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak isteyebiliri ancak iş ortakları ile paylaşmaz.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında ozserav.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez.

Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Global Sign tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır.

ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, ozserav.com ve Öz-Ser Android / IOS uygulamaları üzerinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Kredi Kartı Ödeme