DAM Quick 4 5000 FD Spin Makine

6+1 su geçirmez paslanmaz bilyalı rulmanlar, Su geçirmez karbon çekiş sistemi

621,47 TL

Ürün Kodu : ogm-195 Stok Durumu : 5

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Quick ® 4 Serisi, Quick® programının tamamında yeni bir gelişmedir. Almanya da tasarlandı, üretiminde sadece en iyi parçalar kullanıldı.

Adet :
+
İndirim

50lik orta boy makara, 6+1 bilyalı, önden kalama, alüminyum makara, 5.1:1 devir oranı, 348 gram ağırlığında, 0.35mm/200metre misina kapasiteli, 12kg drag gücü
 

Quick ® 4 Serisi, Quick® programının tamamında yeni bir gelişmedir. Almanya da tasarlandı, üretiminde sadece en iyi parçalar kullanıldı. Küçük makineler (light spinning), Baitrunner makineleri tuzlu su ve diğer sert avcılık türleri için daha büyük boy makineler geniş ürün seçenekleri arasında yerini aldı. En sert balıklara direnecek kadar güçlü. Süper pürüzsüz çekiş sistemi, güçlü ve güvenilir çark yapısıyla maceraya atılmak için hazır. 1000 - 9000 boy aralığında satışa sunuldu, ayrıca dar makaralı özel boy 4000 Method Feeder koleksiyonda yerini aldı.
 

6 + 1 su geçirmez paslanmaz bilyalı rulmanlar
 

Su geçirmez karbon çekiş sistemi
 

EVA kolu topuzu
 

Tırtıllı makara
 

Hafif grafit rotor ve gövde
 

Bükülmez makine teli
 

Çift eloksal makara

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme