Okuma Avenger Baitfeeder FD ABF-65 Olta Makinesi

Okuma Avenger Baitfeeder FD ABF-65 Olta Makinesi, 65lik Orta Boy Makara, 6+1 bilyalı, 626gram ağırlığında

397,00 TL

Ürün Kodu : okm-143 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

Okuma Avenger Baitfeeder FD ABF-65 Olta Makinesi, 65lik Orta Boy Makara, 6+1 bilyalı, 626gram ağırlığında

İndirim

65 lik orta boy makara, çift kalama, 7 bilyalı(7BB), 4.8:1 devirli, 626 gram ağırlığında.19lbs drag gücü

Misina kapasitesi 0.32mm/430metre  0.37mm/310metre  0.42mm/260metre

Hertürlü tatlı ve tuzlu su avlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz okuma markasının en çok satan modeli olan avenger ile çok keyifli balık avlarına imza atacaksınız.

Yeni Avenger bir önceki versiyonuna göre çok daha ince bir gövdeye sahip.Bu ince ve kaliteli gövde makinede inanılmaz bir hafiflik sağlamakta.Makinenin kuvvetini arttırmak için kullanılan geniş açılı kol,sert atışlarda makinenin telinin kapanmasını engelleyen yay sistemi,Okuma nın tüm dünyada patentle koruma altına aldığı EOS (Ekliptik dişli sistemi) ,uzak atışlarda misineyi rahat boşaltması için tasarlanmış yüksek kafa ,bu kafa üzerine düzgün.sıralı misine sarımı ,7 yüksek performans bilye,sıfır kol boşluğu ile Avenger pazarda iz bırakacak. Bazılarına göre balık yakalamak balığı balıkçıdan almaktan daha pahalı olsa da öncelikle bu bir keyif işidir? Ayrıca, Avenger spinning makinelerinden bahsediyorsak, buna daha kuvvetli itiraz edebiliriz. Kol çevirme rahatlığı ve yüksek kapasiteyi bir arada sunan Avenger makinelerle diğer Okuma ürünlerine kıyasla daha fazla balığı karaya ya da tekneye alabilirsiniz. Multi-disk çekiş sistemi, altı bilyalı sürüş sistemi ve patenti bize ait olan EOS eliptik osilasyon (salınım) sistemiyle donatılmış Avenger makinelerin herkesin kolay satın alıp uzun sure keyfini sürebileceği bir makine olmasından tabi ne olabilir. 15-80 ebatlarıyla sunduğumuz Avenger makineler gurur kaynağımız.

Avenger Spinning Makinelere ait özellikler:

  • Multi-disk Japon oiled felt drag washers (yağlı keçe sürme pulları)
  • Kol çevirme rahatlığı için 6 bilye
  • 1 Quick-Set Anti-Reverse roller bearing (makara yatağı)
  • Hassas makine kesimi pirinç küçük dişli
  • Sert döküm boya alüminyum kol tasarımı
  • VE ŞİMDİ özel Patentli EOS Eliptik Osilasyon (Salınım) Sistemi
  • Okuma ömür boyu ücretsiz teknik servis ve yedek parça garantisi

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme