Okuma Spin Set 005

Okuma Spin Set 005, Okuma Salin Spin Kamış ve Okuma Avenger Spin Makineden kaliteli spin set

797,00 TL

Ürün Kodu : sos-020 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

Okuma Spin Set 005, Okuma Salin Spin Kamış ve Okuma Avenger Spin Makineden kaliteli spin set

İndirim

Okuma Spin Set 005

SET İÇERİĞİ;

1. Okuma Salina Sea Spin 240cm 10-40gr Atarlı Spin Kamış

240cm uzunluğunda,120cm kapalı boy,2 parçalı

10-40gr atarlı 

Kaliteli kavraması kolay eva sap

Suni yemlerinize rahatlıkla aksiyon vermenizi sağlayan karbon malzeme gövde

180gr ağırlığında.

Paslanmaz Sarı misina kılavuzları

At-çek(Spin) avcılığına uygun okuma kalitesinde Spin kamış.

Salin Sea Spin Kamış Serisi

Tuzlu su balıkçılığında kullanılan Salina spin (at-çek) makineler ile elde ettiğimiz büyük başarı bizi bu mükemmel olta kamışı serisin geliştirilmeye götürmüştür. Denizde misinayı makaraya sarmak ve yemi uzak mesafeler atmak için özel olarak tasarlanan dayanıklı ve duyarlı karbon yüzey mükemmel bir hassasiyete sahiptir. Olta kamışı bükülmeye karşı dayanıklı tuzlu su sınıfı kılavuzlara ve Fuji altın sarısı etiket başlıkları bulunan, isteğe göre özel olarak tornada işlenen bir karbon makine yuvasına sahiptir.

SALİNA SEA SPİN KAMIŞLARI FARKLI KILAN ÖZELLİKLER

 • Salina Spin kamışlarda Okuma ya özgü 36 ts karbon kullanılmıştır.Bu çok yüksek kalite karbona bu fiyattaki ürünlerde raslamak pek mümkün değildir.
 • Salina Spin kamışlarda tüm halkalar FUJİ GOLD serisidir.Bu seri halkalar FUJİ markasının kendi içerisinde bile en üst seviyeleri temsil etmektedir.FUJİ halkalar paslanmazdır ve örgü iplerinizin yaratacağı sürtünmelere karşı dayanıklıdır.
 • Salina Spin parça birleştirme başarısı.Günümüzün kamış teknolojisinde gerek teleskobik kamışlarda gerekse parçalı kamışlarda parçaların birleştiği yerlerdeki işçilik hem dayanıklılık hem de aksiyon kalitesi açısından çok önemlidir.Salina da iki parçanın birleştiği yerde mükemmel bir Okuma işçiliği görürsünüz.
 • Salina Spin kamışlarda makinenin takıldığı bölümde ve sapın üzerideki süngerlerde kaliteden taviz verilmemiş ve çok kaliteli malzemeler kullanılmıştır.
 • Salina spin kamışlarda profesyonel spin avcılarını bile tatmin edecek derecede tatlı sert bir aksiyon vardır.Spin kamışlardaki sertlik derecesi mutlaka atılan sahtenin ağırlığı ilede ilişkilidir.Ancak genede usta gözüyle lastik gibi çok esnek kamışlar makbul değildir.Salina nın 10 -40 atara uygun gergin yapısı ,oltanın ucundaki sahtenize en iyi aksiyonu vermenize yardımcı olacaktır.

2. Okuma Avenger 40B Spin Olta Makinesi ( Powerline Ultra Premium Monofilament Misina Sarılı)

40 lık küçük boy makara, önden kalama, 7 bilyalı(7BB), 5.0:1 devirli, 280 gram ağırlığında.

Misina kapasitesi 0.25mm/325metre  0.30mm/230metre  0.35mm/205metre

Hertürlü tatlı ve tuzlu su avlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz okuma markasının en çok satan modeli olan avenger ile çok keyifli balık avlarına imza atacaksınız.

Yeni Avenger bir önceki versiyonuna göre çok daha ince bir gövdeye sahip.Bu ince ve kaliteli gövde makinede inanılmaz bir hafiflik sağlamakta.Makinenin kuvvetini arttırmak için kullanılan geniş açılı kol,sert atışlarda makinenin telinin kapanmasını engelleyen yay sistemi,Okuma nın tüm dünyada patentle koruma altına aldığı EOS (Ekliptik dişli sistemi) ,uzak atışlarda misineyi rahat boşaltması için tasarlanmış yüksek kafa ,bu kafa üzerine düzgün.sıralı misine sarımı ,7 yüksek performans bilye,sıfır kol boşluğu ile Avenger pazarda iz bırakacak. Bazılarına göre balık yakalamak balığı balıkçıdan almaktan daha pahalı olsa da öncelikle bu bir keyif işidir? Ayrıca, Avenger spinning makinelerinden bahsediyorsak, buna daha kuvvetli itiraz edebiliriz. Kol çevirme rahatlığı ve yüksek kapasiteyi bir arada sunan Avenger makinelerle diğer Okuma ürünlerine kıyasla daha fazla balığı karaya ya da tekneye alabilirsiniz. Multi-disk çekiş sistemi, altı bilyalı sürüş sistemi ve patenti bize ait olan EOS eliptik osilasyon (salınım) sistemiyle donatılmış Avenger makinelerin herkesin kolay satın alıp uzun sure keyfini sürebileceği bir makine olmasından tabi ne olabilir. 15-80 ebatlarıyla sunduğumuz Avenger makineler gurur kaynağımız.

Avenger Spinning Makinelere ait özellikler:

 • Multi-disk Japon oiled felt drag washers (yağlı keçe sürme pulları)
 • Kol çevirme rahatlığı için 6 bilye
 • 1 Quick-Set Anti-Reverse roller bearing (makara yatağı)
 • Hassas makine kesimi pirinç küçük dişli
 • Sert döküm boya alüminyum kol tasarımı
 • VE ŞİMDİ özel Patentli EOS Eliptik Osilasyon (Salınım) Sistemi
 • Okuma ömür boyu ücretsiz teknik servis ve yedek parça garantisi

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
BENZER ÜRÜNLER
Kredi Kartı Ödeme