Dam Effzet Shadster Slim 6.50cm 2.30gr Silikon Yem

ince ve uzun gövdesiyle predatör cinsi balıkları kolaylıkla avlayabileceğiniz dam kalitesinde silikon yem serisi

54,50 TL

Ürün Kodu : 7122228 Stok Durumu : 500

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

ince ve uzun gövdesiyle predatör cinsi balıkları kolaylıkla avlayabileceğiniz dam kalitesinde silikon yem serisi İnce ve uzun gövdesiyle EF

Adet :
+
İndirim

İnce ve uzun gövdesiyle EFFZETT® Shadster Slim, çamça, kupez veya minnow gibi besin zincirinin altında bulunan birçok balık türünün doğal profilini mükemmel bir şekilde taklit eder. Dar ve ince vücut şekli ve geniş kuyruk, yırtıcı balıkların avlanma içgüdüsünü hemen tetikleyen ve son derece sert vuruşlar alan güçlü bir dönme, karında parıldama aksiyonu yaratır. EFFZETT® Shadster ailesindeki tüm modeller gibi Shadster Slim de olağanüstü bir aksiyona, mükemmel bir boyama kalitesi ve işçiliğe sahiptir.  dikey jigging veya jig kafası ve iğnesiyle basit ve geleneksel metod dahil birçok jigging disipliniyle etkili bir şekilde kullanılabilir. Kesin olan bir şey var, tüm saldırgan balıklar için mükemmel bir atıştırmalık! 

 

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme