Gelibolu Sahtesi Tough 3D

Gelibolu Sahtesi Tough 3D,110mm Uzunluğunda,20 Gram Ağırlığında,Yüksek Performansa Sahip El Yapımı Suni Balık

30,00 TL

Ürün Kodu : ges-016 Stok Durumu : TÜKENDİ

Kargoya Veriliş Süresi : 16:00 dan önceki siparişiniz bugün kargoda!

Gelibolu Sahtesi Tough 3D,110mm Uzunluğunda,20 Gram Ağırlığında,Yüksek Performansa Sahip El Yapımı Suni Balık

İndirim

Gelibolu Sahtesi Tough 3D ,yüksek randımana sahip maket balık üzerine polyester döküm yapılarak muhteşem bir el işçiliği ile oluşturulmuştur, 110mm uzunluğunda 20 gram ağırlığındadır.Sert havalarda uzun mesafeli atışlar yapabileceğiniz bir sahte balıktır.Maketin içinde bulunan çelik bilyalar bu sahtenin avcılığını arttırmıştır.

Levrek,İspendek,Kofana,Lüfer,Zargana,Sinarit,Akya gibi yırtıcı balıkların avlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz el yapımı suni balık.

Gelibolu Sahtesi Tough 3D Test Avı

Gelibolu Sahtesi (GES)

Üç bileşenli polyester,sertleştirici ve hızlandırıcıdan oluşan, içerisine farklı malzemelerden imal edilmiş balık figürü yerleştirilerek tamamı el işçiliği ile üretilmiş; su üstü kandırıcıların işlevlerinin (wobbler,popper ve gagasız)tek bir kandırıcıda oluşması düşüncesi ile yıllar süren denemeler neticesinde firmamız tarafından oltacıların kullanımına sunulan özellikle predatör balıklar için dizayn edilmiş bir kandırıcıdır.Hidrodinamik yapısıyla wtd aksiyonu ile levrek başta olmak üzere lüfer, kofana, palamut, torik, baraküda, melanur, zargana, sinarit, sarıgöz gibi predatör balıkların avlanmasında kullanılmaktadır.Kıyı avcılığında at-çek yöntemi ile performansı tartışılmayan Gelibolu Sahtesi.Firmamız garantisi ve marka tescili ile orijinallerinin tedarik edile bilineceği tek adres ÖZ-SER AV dır.

Marka Tescil

Piyasada verniğe batırılarak parlaklık kazandırılan,bağlantı tellerinde krom malzeme kullanılmayan Gelibolu Sahtesi ismini kullanarak firmamızı taklit eden bir çok kişi ve kuruluşlar mevcuttur www.geliboluoltacilari.com adresinde Gelibolu Sahtesi ile ilgili imalat,kullanım ve av videoları mevcut olup amatör oltacıların çantasında bulunması gereken mükemmel bir kandırıcıdır.

Gelibolu Sahtesi ; renk skalası,model çeşitliliği ve son günlerde maket balık kaplamaları ile yeni bir boyut kazanarak 3-D görüntü ile beraber sesli bir su üstü kandırıcı olarak imalatına sınırlı sayıda başlanmıştır. 18-50 gr. Ağırlıklarda imal edilen Gelibolu Sahtesi av performansı tartışılmayan tek üründür.

Misafir27/12/2016

Bu ürünü kullandım ve 1 puan verdim.

Misafir17/12/2016

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir03/03/2016

Bu ürünü kullandım ve 1 puan verdim.

Misafir06/12/2014

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir17/11/2014

Bu ürünü kullandım ve 1 puan verdim.

Misafir04/05/2014

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Misafir18/12/2013

Bu ürünü kullandım ve 5 puan verdim.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme