BlueBlue Conifer Jig Yem 190 Gram

BlueBlue Conifer Jig Yem 190 Gram,blueblue kalitesinde vertical jigging avlarınızda kullanabileceğiniz ve kıyıdan shore jig avlarınız da kullanabileceğiniz blueblue kalitesinde jig yem serisi

619,82 TL ( %15 indirim ) 729,20 TL

Ürün Kodu : jig236 Stok Durumu : 5

Kargoya Veriliş Süresi : 3 iş günü

BlueBlue Conifer Jig Yem 190 Gram,blueblue kalitesinde vertical jigging avlarınızda kullanabileceğiniz ve kıyıdan shore jig avlarınız da kullanabileceğiniz blueblue kalitesinde jig yem serisi

Adet :
+
İndirim

MADE IN JAPAN

Hem slow (yavaş) hem de hızlı jig avlanmalar için ideal ve uyumludur

 

Slow Jig avlanmalarda stabil bir hız ile aksiyon verip bazen aksiyon hızını arttırarak daha derin ve uzun dalışlar sağlayabilirsiniz

 

Hızlı Jig avlanmalarda ise sadece kafada iğne kullanmanızı öneriyoruz, kuyrukta iğnesi kullanmamalısınız. Aksiyon hızı olarak ise dilediğiniz hızı tercih edebilirsiniz.

 

İnce sutün yapısı ile çok hızlı dalar ve sert akıntılar veya su katmaları, çapraz akıntılar da dahi dibe daha net ve düzgün şekilde oturur. Conifer in arzuladığınız derinliğe indiğini daha hızlı ve net şekilde hissedersiniz. 

 

Jerk tarz hareketlendirmelerde yatay pozisyonda hafifçe yalpalayarak ve yavaşça düşer dalar. Daha fazla misina boşaltırsanız daha uzunca yatay salınım sağlarsınız. Bu aksiyon tarzı kayalık bölgelerden açık denizlere kadar birçok türde ve merada çok etkili sonuçlara imza atmaktadır. Aksiyon hızlarını, bekleme sürelerini ve misina boşaltımını değiştirerek Conifer in size çok farklı dalış ve düşüş aksiyonları sunmasını sağlayabilirsiniz. Bazen çalkalar, dengesizde döner, hızlıca düşer ve tüm bunları bir arada da yapabilir. Olta sizin elinizde..

 

 Ürün iğnesiz şekilde satılmaktadır

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme